دغدغه شما سگ تان بود، بازیکن یک میلیاردی را 4 میلیاردی کردی

به گزارش بازی های اندروید، به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان در ابتدای فصل بیستم لیگ برتر به عنوان سرمربی تیم تراکتور تبریز انتخاب شد اما پس از کسب نتایجی که از نظر مالک باشگاه قابل قبول نبوده است، در انتها هفته پنجم برکنار شد. تراکتور با منصوریان به یک پیروزی، سه تساوی و یک شکست دست پیدا نموده بود و 6 امتیاز داشت.

دغدغه شما سگ تان بود، بازیکن یک میلیاردی را 4 میلیاردی کردی

به دنبال این برکناری، علیرضا منصوریان دوشنبه شب با حضور در شبکه سه تلویزیون اقدام به افشاگری در مورد تیم تراکتور و مالک آن کرد. البته باشگاه تراکتور نیز با صدور بیانیه ای به این اظهارات پاسخ داد اما حجم اتهامات منصوریان آنقدر بالا بود که تراکتوری ها دوباره مجبور به جوابگویی شدند.

بهداد بیات نماینده مالک در تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به اظهارات علیرضا منصوریان سرمربی سابق این تیم، گفت: ایشان حتماً باید در محاکم قضائی این ادعاها را اثبات نمایند که چه کسی وی را تهدید نموده است. این موضوع، موضوعِ ساده ای نیست و وقتی فردی در رسانه ملی چنین ادعاهایی را مطرح می نماید، قطعاً باید به اندازه کافی اسناد داشته باشد تا بتواند این ادعاها را ثابت کند.

وی اضافه کرد: برای آقای میثاقی و تهیه نماینده برنامه فوتبال برتر تأسف می خورم، چون آنها ابتدایی ترین موضوع یک برنامه را نمی توانند رعایت نمایند. امکان ندارد وقتی در رسانه ملی راجع به یک شخص یا یک مجموعه صحبت می شود، بدون اینکه طرف مقابل بتواند از خودش دفاع کند، تریبون بالای یک ساعت در اختیار مقابل قرار بگیرد. ما اطلاع داشتیم که ایشان می خواهد در برنامه فوتبال برتر صحبت کند و از حدود ساعت 21 کوشش کردیم با آقای میثاقی تماس بگیریم.

بیات با درخواست از صداوسیما برای فراهم کردن امکان جوابگویی برای این افراد، گفت: ما توقع داشتیم که در این برنامه صحبت کنیم و وقتی من هم نام این افراد را می برم، طبیعی است که آنها هم می توانند از خودشان دفاع نمایند. بر اساس ماده 30 اساسنامه سازمان صداوسیما، طرف مقابل می تواند از خودش دفاع کند و اگر این امکان فراهم نشود، باید دو برابر زمانی که طرف اول صحبت می نماید، فرصت در اختیار طرف دوم هم قرار بگیرد. اگر هفته آینده بالای دو ساعت وقت در اختیار باشگاه تراکتور قرار بگیرد، یعنی دوستان اصل بی طرفی را رعایت می نمایند، اما اگر این طور نشود، معین می شود که برنامه فوتبال برتر خطی عمل می نماید. کاش آقای میثاقی برای استادی که 20 سال برای رعایت عدالت کوشش کرد، شاگرد خوبی بود. نظرسنجی های صداوسیما نشان می دهد که این برنامه به زور دو رقمی شده است که این به خاطر عملکرد خطی آنهاست.

وی که با رادیو ورزش مصاحبه می کرد، درباره نحوه برکناری سرمربی پیشین تراکتور، گفت: ایشان تمام این مواردی که مطرح کردند را باید اثبات نمایند. صحبت های آقای منصوریان کاملاً ضدونقیض بود. ایشان در ابتدا گفتند که من را بدون اطلاع برکنار کردند، اما شما با آقای نصیرزاده دو بار جلسه داشتید و در این برنامه هم این موضوع را تأیید کردید. شما گفتید آقای نصیرزاده گفته می خواهیم شما را برکنار کنیم و شما گفتید اصلاً! مگر شما می توانید تصمیم بگیرید که برکنارتان بنمایند یا خیر.

بیات ادامه داد: دو ساعت با شما به صورت محترمانه جلسه برگزار شده است. به هر دلیلی، تصمیم بر قطع همکاری با شما گرفته شد، اما شما نمی توانید بگویید که برکنارتان بنمایند یا خیر. البته من احساس می کنم آقای منصوریان کامل صحبت نمی نماید. ایشان از حضور نفر سوم بین خود و آقای زنوزی صحبت می نماید که من نمی دانم منظورشان چه کسی است. اگر منظورشان آقای محمدمهدی نبی است، خیلی با صراحت بگوید. من شنیدم که آقای نبی ایشان را به آقای زنوزی سفارش و حضورش در تراکتور را ضمانت نموده بود.

وی یادآور شد: اگر بحث حضور آقای زنوزی در فدراسیون فوتبال مطرح است، اول اینکه ایشان وقت این کار را ندارد، اما کاش آقای زنوزی رئیس فدراسیون می شد تا برای فوتبال ایران درآمدزایی بکند. ایشان هیچ وقت به فکر جیب خودش نیست.

بیات با اشاره به ادعای سرمربی سابق تراکتور مبنی بر اینکه تراکتور یک باشگاه مالک محور است، گفت: وقتی مالک می بیند دغدغه شما از فردای عقد قرارداد، افتتاح رستوران در تبریز است و با بازیکن یک میلیاردی، چهار میلیارد قرارداد می بندید، چرا نباید دغدغه داشته باشد. آقای زنوزی جوابگوی طرفداران تراکتور است. آقای منصوریان صحبت هایی را مطرح نموده که تبعات دارد.

وی راجع به اظهارات علیرضا منصوریان در مورد برکناری از راهنمایی تیم تراکتور، مطرح کرد: ما نمی خواستیم خیلی چیزها را بگوییم، اما با این شو که شما اجرا کردید و متخصص این کار هم هستید، مجبور می شویم خیلی حرف ها را بزنیم. دغدغه شما در زمان جابجایی، سوار کردن سگ تان به هواپیماست تا در تبریز دلتنگ نباشید. الان هم در اظهارات یک طرفه خود، صرفاً توهین می کنید. صحبت های شما درست و منطقی نیست و باید جوابگو باشید.

وی گفت: روزی که از تراکتور برکنار می شدید، ادعا کردید که خط قرمز نظام هستید؛ این حرف ها دیگر چیست؟ شما باید جوابگو باشید.

بیات در مورد شبهه های موجود در مورد برند لباس تیم تراکتور، گفت: آقای منصوریان درباره برند لباس های تیم صحبت نموده که اتفاقاً تمام مدارک مربوط به ترخیص لباس های آدیداس از گمرک موجود است. یک سال آقای زنوزی شعار حمایت از کالای ایرانی را بر روی پیراهن بازیکنان حک کردند. ما با این کار نشان دادیم هیچکدام از تحریم ها کارساز نیست، چون از قلب آمریکا بهترین لباس ها را با کمترین هزینه خریداری کردیم.

وی ادامه داد: شما در مقابل فردی از بیزینس صحبت می کنید که بالای 10 هزار نفر برایش کار می نمایند و شما نمی توانید به ایشان درس بدهید. قطعاً دو دو تا، چهارتای ایشان به شکلی بوده که برند آدیداس را خیلی بهتر دانسته است. شما باید تمامی این تهمت هایی که زدید را اثبات کنید.

بیات در مورد دلایل برکناری علیرضا منصوریان، گفت: بخش عمده ای از مسائلی که آقای منصوریان گفته اند به خود ایشان برمی شود. لیست بازیکنانی که ایشان می خواستند، از افرادی مانند سید جلال حسینی و محمد نادری تشکیل می شد که اینها قرار بود با هماهنگی آقای منصوریان به تراکتور بیایند که نیامدند. شما سه کاپیتان تیم ملی را در این تیم داشتید. با قیمت این بازیکنانی که جذب شده، می توانستیم بازیکنان خیلی بهتری جذب کنیم. اینها بهانه است؛ شما نتیجه نگرفتید و برکنار شدید.

وی در انتها تاکید نمود: تراکتور همواره باید برای قهرمانی بجنگد و نمی توان از این تیم انتظار کسب نتایج معمولی داشت. به هر دلیلی، بعد از پنج هفته همکاری دو طرف قطع شده است، اما اینکه تهدید کنید حرفه ای نیست. آقای منصوریان! شما ادعای فوتبال حرفه ای دارید. شما بهتر از این امکانات تا به امروز ندیده بودید. کدام باشگاه چنین امکاناتی دارد؟ بهتر است خیلی راحت بگوییم نتوانستیم نتایج مدنظر باشگاه را کسب کنیم و برکنار شدیم. امیدوارم انسان ها همان طور که ادعا می نمایند، در رفتارشان هم حرفه ای باشند، فرافکنی ننمایند و به حرف های خودشان پایبند باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 918

به "دغدغه شما سگ تان بود، بازیکن یک میلیاردی را 4 میلیاردی کردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دغدغه شما سگ تان بود، بازیکن یک میلیاردی را 4 میلیاردی کردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید