مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است

به گزارش بازی های اندروید، در قالب این کاراکتر بود که جیم کری پیروز شد بسیاری از قابلیت های درخشان کمیک خود را نمایش دهد و به وسیله استعداد ذاتی اش یکی از ماندگارترین شخصیت های دهه نود هالیوود را خلق کند.

مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است

فیلم سینمایی ماسک (The Mask) محصول سال 1994 به کارگردانی چاک راسل است که با بازی جیم کری و کامرون دیاز همراه بود. این اثر سینمایی که 25 سال پیش روی پرده رفت با بودجه 23 میلیون دلاری ساخته شده بود اما پیروز شد در آن سال 351 میلیون دلار بفروشد. یک فروش قابل توجه به ویژه با توجه به زمان اکران فیلم و بودجه آن.

پیروزیت گسترده ماسک باعث شد یک مجموعه کارتونی و یک بازی ویدیویی براساس این شخصیت خلق گردد. با این وجود دنباله سینمایی ماسک که در سال 2005 ساخته شد و پسر ماسک (Son of the Mask) نام داشت بدون جیم کری و با بازی جیمی نمایدی ساخته شد. فیلمی که به هیچ وجه حتی نتوانست به پیروزیت های فیلم قبلی نزدیک گردد و شکست آشکار آن باعث شد کل مجموعه و طرح های توسعه ای مربوط به آن متوقف شوند.

گرچه ریچاردسون دقیقا از فردی که وارث ماسک سبز خواهد بود اسم نبرده اما شرح داده که به دنبال یک کمدین فیزیکال در نقش اصلی است. در بخشی از این مصاحبه ریچاردسون مدعی شده فعلا قصد نام بردن از او (Her) را ندارد و با توجه به استفاده از کلمه Her رسانه ها دریافته اند که نقش اصلی مد نظر این هنرمند یک بازیگر زن است.

منبع مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است

انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1417

به "مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید