نحوه حضور کارمندان در شهر های نارنجی و قرمز برای فردا

به گزارش بازی های اندروید، معاون کل وزارت بهداشت درباره نحوه فعالیت و حضور کارمندان در شهر های نارنجی و قرمز از فردا (14 فروردین) اطلاع داد.

نحوه حضور کارمندان در شهر های نارنجی و قرمز برای فردا

ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، با اشاره به شرایط رنگ بندی شهر هایی که اخیرا به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی با طغیان بیماری روبرو شده و تغییر رنگ به نارنجی و قرمز داده اند، اظهار کرد: دستورالعمل های اجرایی در مناطق مختلف از جمله شهر های نارنجی و قرمز منتشر شده است و این شیوه نامه مصوب ستاد ملی مقابله با کروناست.

معاون کل وزارت بهداشت اعلام کرد: در شرایط کنونی و بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا در مناطق نارنجی یک سوم کارمندان مشاغل ضروری و مهم باید به صورت دور کاری کار های محوله را انجام دهند؛ سایر ادارات هم باید نیمی از کارمندان به صورت دورکاری کار های خود را انجام دهند.

حریرچی در مورد نحوه حضور کارمندان ادارات در مناطق و شهر های قرمز اضافه نمود: براساس آخرین دستورالعمل ستاد ملی کرونا در این مناطق در ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری حضور کارمندان به نصف کاهش پیدا می نماید و یک دوم کارمندان باید به صورت دورکار کار های مربوطه را انجام دهند البته نحوه دورکاری کارمندان با موافقت مدیر هر قسمت خواهد بود.

معاون کل وزارت بهداشت اظهار کرد: در شهر های قرمز و در سایر اداراتی که خدمات غیر ضروری ارائه می دهند، دو سوم کارمندان به صورت دورکار کار های مربوطه را باید انجام دهند.

حریرچی در پاسخ به این پرسش که چرا بعضی ادارات هنوز درباره نحوه فعالیت کارمندان خود برای فردا تصمیمی اتخاذ نکرده اند، گفت: به عنوان متولی بهداشتی کشور دستورالعمل های بهداشتی را ابلاغ می کنیم و در این باره باید دستگاه های مربوط تصمیم گیری نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1110

به "نحوه حضور کارمندان در شهر های نارنجی و قرمز برای فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحوه حضور کارمندان در شهر های نارنجی و قرمز برای فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید