نعمتی: از هادی رضایی می خواهم همراه ما بماند، افروز: با مدرک فوق لیسانس شغل مناسب ندارم

به گزارش بازی های اندروید، بانوی طلایی ایران در پارالمپیک 2020 توکیو گفت: افرادی که در ورزش بتوان به آنها تکیه کرد، انگشت شمارند به همین علت از هادی رضایی می خواهیم همچنان همراه ما باشد.

نعمتی: از هادی رضایی می خواهم همراه ما بماند، افروز: با مدرک فوق لیسانس شغل مناسب ندارم

به گزارش خبرنگاران، سعید افروز، دارنده مدال طلای پرتاپ نیزه در پارالمپیک 2020 توکیو و زهرا نعمتی، دارنده مدال طلای رشته تیروکمان پارالمپیک 2020 توکیو در ارتباط تلفنی با برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفت وگو، درباره عملکرد کاروان کشورمان در پارالمپیک صحبت کردند.

سعید افروز درباره رکورد خود در پاراالمپیک توکیو اسم کرد: تمرینات تخصصی را در چهار سال گذشته به برترین شکل انجام و پس از اعزام به توکیو، تمرینات خود را ادامه دادم. هنگام تمرین به همراه مربی، عملکرد ورزشکاران دیگر را بررسی کردیم و متوجه شدیم هیچ یک از افراد پیروز به پرتاب بیش از 35 متر نشده اند، به همین جهت برنامه ریزی برای ثبت رکورد 40متر انجام شد.

وی با بیان اینکه تدوین سیاست ها برای مسابقات پارالمپیک سه سال پیش انجام شد، اسم کرد: با برنامه ریزی دقیق، اردوهایی برگزار گردید و تمام بازیکنانی که شانس دریافت مدال داشتند در آن حاضر شدند و برای هر ورزشکار در رشته تخصصی خود، مربی به کار گرفتند.

دارنده مدال طلای پرتاب نیزه پارالمپیک یادآور شد: در طول مدت اردوها به همه ورزشکاران علاوه بر حقوق، هزینه رفت و آمد و تجهیزات ورزشی هم پرداخت می شد و امکانات رفاهی در اختیار ورزشکاران بود.

افروز به موضوع اشتغال ورزشکاران پارالمپیکی اشاره نمود و گفت: بنده با مدرک کارشناسی ارشد ریاضی، شغل مناسب ندارم و بسیاری از ورزشکاران هم مثل من هستند. این در حالی است که برای تمرین بدون دغدغه و استرس، شغل مناسب و منبع عایدی مطلوب شرط اساسی به تعداد می رود.

در ادامه زهرا نعمتی با بیان اینکه رقابت های پارالمپیک توکیو یکی از سخت ترین مسابقاتش بوده است، گفت: از آنجایی که می خواستیم یک رویداد تاریخی را رقم بزنیم که تا آن موقع رخ نداده بود، از لحاظ ذهنی و جسمی تحت فشار زیادی قرار داشتیم.

وی اضافه نمود: به علت شیوع ویروس کرونا و وقفه در تمرینات و هزینه های بیشتری که برای آمادگی رقابت ها صرف شد می توان گفت سال گذشته سال بسیار سخت و پر تنشی بود.

قهرمان پارالمپیک توکیو درباره سطح مسابقات گفت: من بررسی خوبی درباره حریفان خود در پارالمپیک داشتم و به همین علت توانستم بر رقبای خود چیره شوم. شاید بازیکنان کشورهای چین و ایتالیا که حریف من بودند، به علت اینکه شناخت درستی از بازیکن مقابل خود نداشتند، از دور رقابت ها حذف شدند.

نعمتی درباره کیفیت اردوهای برگزار گردیده برای پارالمپیک اسم کرد: افرادی که در ورزش بتوان به آنها تکیه کرد انگشت تعدادند، به همین علت از هادی رضایی می خواهیم که همچنان همراه ما باشند.

وی تاکید نمود: در این دوره از رقابت ها تنها نبودم، خانواده ورزش تیر و کمان و خانواده پارالمپیک در کنار من بودند و همه این شرایط خوب موجب شد برخلاف شرایط سخت و شرایط اپیدمی، برنامه ریزی ها به دقت پیش فرایند و بتوانیم پرچم میهن را برافراشته کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 شهریور 1400 بروزرسانی: 22 شهریور 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1309

به "نعمتی: از هادی رضایی می خواهم همراه ما بماند، افروز: با مدرک فوق لیسانس شغل مناسب ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: از هادی رضایی می خواهم همراه ما بماند، افروز: با مدرک فوق لیسانس شغل مناسب ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید