پایه حقوق معلمان با اجرای رتبه بندی 7 میلیون و 700 هزار می گردد

به گزارش بازی های اندروید، نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: سال جاری بعد از 12 سال مسکوت بودن رتبه بندی معلمان با تخصیص مبلغ 50 هزار میلیارد تومان در شهریور اجرا می گردد.

پایه حقوق معلمان با اجرای رتبه بندی 7 میلیون و 700 هزار می گردد

به گزارش فارس، امانقلیچ شادمهر در جمع معلمان شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: بیش از 12 سال است که مسئله رتبه بندی معلمان مسکوت بوده و سال جاری توانستیم این موضوع را در مجلس شورای اسلامی دنبال کنیم.

وی توضیح داد: رتبه بندی معلمان از شهریور سال جاری اجرا می گردد و برای سال جاری مبلغ 50 هزار میلیارد تومان برای این امر تخصیص یافته که این مبلغ در سال های آینده افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: در این رتبه بندی در مرحله نخست به صورت احکام استقراری بوده و در سال های بعد ارتقاء این احکام صورت می گیرد و معلمان احکام پنجگانه خواهند گرفت.

وی ادامه داد: در این رتبه بندی پایه حقوق معلمان از 7 میلیون و 700 هزار تومان آغاز می گردد و سقف آن با توجه به آخرین حکم رتبه بندی به 27 میلیون تومان خواهد رسید.

شادمهر گفت: آموزش و پرورش در شرایط نامناسب قرار گرفته است و در حال حاضر در این حوزه 20 نوع مدرسه و 17 نوع احکام وجود دارد که سبب آشفتگی در آموزش و پرورش شده و جذب نیرو را دچار مشکل نموده است.

وی بیان نمود: سالانه 50 هزار نفر و تا سه سال آینده 150 هزار نفر از نیروی فرهنگیان کشور بازنشسته می شوند و حوزه آموزش و پرورش 187 هزار نیرو کمبود دارد که می توان این کمبود را با جایگزین کردن نیرو های خرید خدمات و غیرانتفاعی جبران کرد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: خوشبختانه با پیگیری های اجرا شده سال جاری 500 نفر در گلستان جذب آموزش و پرورش خواهند شد.

منبع: فرارو
انتشار: 6 تیر 1401 بروزرسانی: 6 تیر 1401 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1594

به "پایه حقوق معلمان با اجرای رتبه بندی 7 میلیون و 700 هزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایه حقوق معلمان با اجرای رتبه بندی 7 میلیون و 700 هزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید