پسر 5 ساله دنبال توپ دوید، از طبقه چهارم سقوط کرد

به گزارش بازی های اندروید، ظهر آدینه 12 آذر، صدای مهیبی در یکی از کوچه های خیابان نواب به گوش رسید. ساکنان محل با شنیدن صدا خود را بلافاصله به کوچه رساندند و با صحنه تلخی روبرو شدند.

پسر 5 ساله دنبال توپ دوید، از طبقه چهارم سقوط کرد

به گزارش ایران، کودکی 5 ساله غرق در خون روی زمین افتاده بود و در چند قدمی او هم توپی قرار داشت. یکی از اهالی با تماشا این صحنه آغاز به فریاد زدن کرد و یاری خواست تا پسر را نجات دهند.

با تماس مردمی، امدادگران اورژانس راهی محل شدند، اما پسر 5 ساله در همان لحظات اولیه تسلیم مرگ شده بود. با مرگ پسرک موضوع به بازپرس محمد شعبانی اعلام شد و به دستور بازپرس جنایی تحقیقات در این رابطه ادامه یافت.

در آنالیز های اجرا شده، مادر کودک به تیم جنایی گفت: ساکن طبقه چهارم هستم، لحظاتی قبل از این اتفاق همسایه طبقه پایین زنگ خانه مان را به صدا درآورد و از من خواست در نصب پرده به او یاری کنم.

پسرم در حال بازی با توپش بود و او را داخل خانه تنها گذاشتم و برای یاری به زن همسایه رفتم. لحظاتی بعد صدای وحشتناک سقوط را شنیدم که به همراه زن همسایه به کوچه آمدیم و کودکم را خونین روی زمین دیدم.

در ادامه آنالیز های اجرا شده از سوی تیم تحقیق، معین شد توپ پسر 5 ساله هنگام بازی از پنجره به بیرون پرت شده و کودک در پی توپ، از پنجره به پایین نگاه می اندازد که ناگهان تعادلش را از دست داده و از طبقه چهارم به پایین سقوط می نماید.

به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی مرکز، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 بهمن 1400 بروزرسانی: 27 بهمن 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1479

به "پسر 5 ساله دنبال توپ دوید، از طبقه چهارم سقوط کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسر 5 ساله دنبال توپ دوید، از طبقه چهارم سقوط کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید