احتمال لغو قرارداد با اسپانسر، ارسال پیراهن ایران به فیفا و پرداخت پول نکونام

به گزارش بازی های اندروید، به گزارش خبرنگاران، علی کفاشیان پس از خاتمه نشست امروز دوشنبه اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در رابطه با نشست خبری روز گذشته کارلوس کی روش و دیگر موارد مرتبط با تیم ملی فوتبال و آماده سازی این تیم برای حضور در جام جهانی به پرسش های مطرح شده از سوی نمایندگان رسانه ها پاسخ داد.

احتمال لغو قرارداد با اسپانسر، ارسال پیراهن ایران به فیفا و پرداخت پول نکونام

برنامه های کی روش منطقی بود

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان این که دو روز پیش نشستی را با کارلوس کی روش داشت گفت: برنامه های مورد نظر او را آنالیز کردم و در خصوص همه موارد تفاهم کردیم. او هم راضی شد. در هر صورت برنامه های کی روش را از نظر بازی های تدارکاتی و چگونگی آماده سازی تیم ملی منطقی دیدم و آنها را اجرا می کنیم.

فتح الله زاده قول همکاری داد

وی در خصوص حضور بازیکنانی که باید در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند مانند بازیکنان تیم استقلال یادآور شد: در همین زمینه با فتح الله صحبت کردم او هم قول داده که همکاری های لازم را با ما داشته باشد. به هر حال در این مقطع صلاح این است که از تیم ملی حمایت کنیم. رسانه ها هم باید این کار را انجام بدهند. فکر می کنم در کل مسئله ای برای جام جهانی وجود نداشته باشد.

نگرانی کی روش بابت مصدومیت بازیکنان

رئیس فدراسیون فوتبال با یادآوری این که کی روش در نشست خبری خود اعلام نموده بود که برای تیم ملی دو برنامه نرمال و ویژه در نظر گرفته، گفت: از برنامه ویژه سرمربی تیم ملی حمایت می کنیم. چاره ای نداریم جز اینکه مسابقات لیگ را تا 20 فروردین ادامه دهیم و به همین دلیل سازمان لیگ باید به صورت فشرده برای مسابقات برنامه ریزی کند. البته طبق برنامه زمان مسابقات را برای هر 5 روز یکبار برنامه ریزی می کنیم چون امکان انجام بازی ها به صورت شش روز یکبار وجود ندارد به هر حال باید بازیکنان را به موقع تحویل کی روش دهیم اما نگرانی او این است که بازیکنان هنگامی که در اختیار او قرار می گیرند مصدوم باشند.

جام حذفی را هم در نظر گرفته ایم

کفاشیان با تاکید دوباره بر اینکه بهترین زمان برای شروع اردوهای تیم ملی همان 20 فروردین ماه است صحبت های خود را ادامه داد و با تاکید بر این که در برنامه ریزی های اجرا شده مسابقات جام حذفی را هم در نظر گرفته ایم، یادآور شد: درست است که اسم این مسابقات جام حذفی است اما نمی توان آن را حذف کرد. اگر جام حذفی نبود بازی ها را 6-7 روز یکبار برگزار می کردم تا بازیکنان هم صدمه نخورند اما به هر حال باید برگزاری این مسابقات را هم در نظر بگیریم. در هر صورت 20 فروردین ماه بازیکنان را در اختیار کی روش قرار می دهیم تا اردو را شروع کند.

یک ملاقات با آفریقای جنوبی خواهم داشت

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با خبرنگاران به برنامه های کی روش برای انجام ملاقاتهای تدارکاتی اشاره نمود و گفت: قرار است اردویی در آفریقای جنوبی داشته باشیم و طبق برنامه در همین اردو با تیم ملی این کشور ملاقات خواهیم داشت چون تیم خوبی دارند ضمن این که انجام بازی دیگر در هنگام این اردو هم امکان پذیر است.

انجام ملاقاتهای تدارکاتی با تیم هایی به سبک بوسنی

کفاشیان با بیان اینکه ملاقاتهای تدارکاتی مورد نظر مربوط به سال آینده است اما پیش از آن و در اسفندماه ملاقاتی با گینه نو خواهیم داشت، تاکید نمود: در تهران هم برای تیم ملی یک مرحله اردو خواهیم داشت و قصد داریم به هنگام این اردو از آفریقای جنوبی دعوت کنیم تا ملاقاتی هم با این تیم در تهران داشته باشیم ضمن اینکه در اروپا و برزیل هم تیم های خوب زیادی هستند که برای انجام ملاقات تدارکاتی قابل دسترسی و آماده هستند در کل مسئله ای برای بازی با آنها نداریم ضمن اینکه کی روش بیشتر به دنبال ملاقات با تیم هایی است که سبک بازی آنها مانند بوسنی باشد.

کی روش می خواهد گام اول را محکم بردارد

وی تاکید نمود: کی روش ابتدا در نظر داشت ملاقاتهای تدارکاتی تیم ملی را مقابل تیم های باشگاهی برگزار کند اما بعداً منصرف شد چون ملاقات اول ما در جام جهانی مقابل نیجریه است و او می خواهد گام اول را محکم بردارد. در کل کی روش هم مربی تیم است و هم برنامه ریزی می نماید و این خیلی خوب است.

پرداخت بدهی های نکونام تا هفته آینده

رئیس فدراسیون فوتبال با یادآوری اینکه جواد نکونام نیز در نشستی که با فتح الله زاده داشت حاضر بود به پیگیری های اجرا شده برای پرداخت بدهی های این بازیکن اشاره نمود و گفت: مدت هاست که نکونام حق الزحمه خود را نگرفته است اما قرار شد تا هفته آینده بدهی های این بازیکن پرداخت گردد. در این مورد هم مسئله ای نیست.

اسپانسر ما وقت می خواهد اما ما نمی توانیم

وی با تاکید بر اینکه اسپانسر تیم ملی از همکاری با فدراسیون فوتبال و این تیم منصرف نشده یادآور شد: سررسید قسط دوم اسپانسر تیم ملی فرا رسیده اما آنها برای پرداخت آن وقتی بیشتری از ما خواستند در حالی که توانایی اقتصادی ما در این حد نیست که به این شرکت مهلت دهیم.

شاید اسپانسر دیگری بگیریم

کفاشیان اضافه نمود: به هر حال اسپانسر ما خواهان وقت بیشتری برای پرداخت پول مورد نظر شده اما اگر نتواند به تعهدات خود عمل کند به دنبال اسپانسر دیگری خواهیم بود در این مورد هم شرکت های دیگری را در نظر داریم اما باید منتظر بمانیم تا ببینیم تکلیف چه می گردد.

از ثبت لیگ امارات به نام خلیج ع-ر-ب-ی بی اطلاعم!

وی در خصوص واکنش فدراسیون فوتبال نسبت به ثبت لیگ امارات به نام ع-ر-ب-ی اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: مگر این رخ داده است! کی اجرا شده که من از آن بی خبرم! خبرها را به من بدهید تا آگاه شوم. البته چیزهایی شنیدم و به بچه ها گفتم پیگیری نمایند. اگر مستندات آن به دستمان برسد حتماً به طور جدی موضوع را پیگیری می کنیم و اگر به نتیجه نرسیدیم از مقامات بالاتر یاری می گیریم.

ارسال پیراهن های تیم ملی برای فیفا

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پیراهن هایی که قرار است تیم ملی از آن برای حضور در جام جهانی استفاده کند را برای فیفا ارسال نموده ایم اما هنوز جوابی نگرفته ایم. قرار است فیفا اواخر دی ماه جلسه بگذارد و طی آن از پیراهن 32 کشور حاضر در جام جهانی رونمایی کند.

برند ما تک است

وی در خاتمه صحبت های خود به یک نکته اشاره نمود و گفت: از مجموع کشورهای حاضر در جام جهانی 10 کشور با آرم نایک، 8 کشور با آرم آدیداس و 8 کشور هم با آرم پوما در مسابقات شرکت می نماید. در این میان 6 کشور هم برندهای دیگر دارند و به نوعی تک هستند مانند ایران. البته ما هم بدمان نمی آمد که در این رویداد بزرگ از مارک های معروف استفاده کنیم اما به نتیجه نرسیدیم. نایک به هیچ عنوان با ما همکاری نمی نماید چون یک شرکت آمریکایی است. با سایر برندها هم مذاکره داشتیم اما به نتیجه نرسیدیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 279

به "احتمال لغو قرارداد با اسپانسر، ارسال پیراهن ایران به فیفا و پرداخت پول نکونام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال لغو قرارداد با اسپانسر، ارسال پیراهن ایران به فیفا و پرداخت پول نکونام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید