اعلام زمان رهاسازی آب زاینده رود

به گزارش بازی های اندروید، واحد حفاظت رودخانه زاینده رود با صدور اطلاعیه ای هشدار داد با توجه به آب اندازی رودخانه زاینده رود از تاریخ 9 تیرماه 1400، از هرگونه استقرار، تردد، توقف، شنا و ایجاد مانع در رودخانه زاینده رود در دوره توزیع آب جداً خودداری کنید.

اعلام زمان رهاسازی آب زاینده رود

واحد حفاظت رودخانه زاینده رود با صدور اطلاعیه ای بیان نمود، با توجه به آب اندازی رودخانه و افزایش میزان جریان خروجی سد زاینده رود از حدفاصل سد تنظیمی از تاریخ 9 تیر ماه 1400، از هرگونه استقرار، تردد، توقف، شنا و ایجاد مانع در رودخانه زاینده رود در دوره توزیع آب جداً خودداری کرده و کلیه ضوابط ایمنی در خصوص حریم رودخانه را به طور کامل رعایت کنید.

بر اساس این اطلاعیه، در صورت وقوع و یا مشاهده هر گونه تخلف یا حادثه، مراتب را با شماره همراه 09109789002 و یا فوریت های پلیسی 110 و نزدیکترین مرکز امداد و نجات آتش نشانی گزارش کنید.

در انتها این اطلاعیه آمده است، شرکت آب منطقه ای هیچگونه مسؤولیتی در خصوص حوادث احتمالی ناشی از عدم توجه به ضوابط ایمنی در حریم رودخانه را نخواهد داشت.

در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر رهاسازی آب زاینده رود منتشر شده بود.

با وجود اینکه زمان رهاسازی آب زاینده رود اعلام شده است اما برخی می گویند ممکن است این اتفاق رخ ندهد. چرا که امسال منطقه دچار خشکسالی بزرگی است و سدزاینده رود خالی است.

منبع: فرارو
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1234

به "اعلام زمان رهاسازی آب زاینده رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان رهاسازی آب زاینده رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید