بهسازی 13 کیلومتر از کمربندی دوم تهران در امسال

به گزارش بازی های اندروید، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به پیش بینی بهسازی راه های مواصلاتی در بودجه امسال استان تهران از بهسازی 13 کیلومتر کمربندی دوم تهران اطلاع داد.

بهسازی 13 کیلومتر از کمربندی دوم تهران در امسال

محمد تقی زاده در گفت وگو با خبرنگاران، در تشریح فرایند بهسازی راه های مواصلاتی استان تهران گفت: شرایط آسفالت کمربندی دوم از دورسون آباد به سمت جاده تهران- قم در حال حاضر شرایط مناسبی ندارد؛ لذا باید بهسازی در این راستا انجام گردد و روکش آسفالت تعویض گردد.

وی اضافه کرد: طبق برنامه ریزی تدوین شده مقرر شد در امسال 13.5 کیلومتر در راستا رفت و برگشت این کمربندی توسط راهداری استان تهران عملیات بهسازی انجام گردد البته نخستین مرحله از عملیات بهسازی این راستا شروع شده است که در این مقطع یک میلیارد تومان برای این امر هزینه خواهد شد.

تقی زاده ادامه داد: در مجموع برای بهسازی کامل 13.5 کیلومتر این کمربندی حدود 8 میلیارد تومان هزینه برآورد شده است.

معاون عمرانی استانداری تهران در بخش دیگری از صحبت های خود به لزوم تعریض راستا بین دورسون آباد و حصارگلی سه پل اشاره نمود و اضافه کرد: در این راستا سه پیچ خطرناک وجود دارد که گاه منجر به تصادفات فوتی شده است؛ از این رو مقرر شد از محل اعتبارات شهرداری باقرشهر و همچنین اعتبارات دهیاری، تعریض و اصلاح هندسی این پل ها انجام گردد تا ایمنی آن افزایش یافته و تصادفات کاهش پیدا کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 554

به "بهسازی 13 کیلومتر از کمربندی دوم تهران در امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی 13 کیلومتر از کمربندی دوم تهران در امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید