دو اتفاق جدید و مهم در باشگاه پرسپولیس

به گزارش بازی های اندروید، جعفر سمیعی حدود یک ماه است که بر مسند مدیریت باشگاه پرسپولیس نشسته و در این مدت، فعالیت های قابل قبولی ارائه کرده است اما از آنجا که ترجیح می دهد در سکوت کامل خبری، کارها را پیش ببرد، اقدامات او مورد توجه قرار نمی گیرد.

دو اتفاق جدید و مهم در باشگاه پرسپولیس

با این حال، سمیعی طی 24 ساعت گذشته، دو اقدام مدیریتی مهم داشت. اولین آن، تمدیدقرارداد با یحیی گل محمدی برای دو سال بود و سپس پیروز شد واریزی قابل توجهی به بازیکنان داشته باشد. موضوع واریز پول به حساب پرسپولیسی ها از چند جهت قابل بررسی است.

اول اینکه سمیعی بدون کمک وزارت ورزش، دولت، مجلس شورای اسلامی و حتی کارگزار و اسپانسرها و هیئت مدیره پیروز شد حساب باشگاه را با رقم بسیار زیادی شارژ کند و در ثانی، مسئولیت قراردادهایی که در سال های گذشته بسته شده بود را پذیرفت. در واقع سمیعی می توانست اعلام کند قراردادهای فصل قبل، آپشن ها و پاداش ها به او ارتباطی ندارد و متعلق به هیئت مدیره قبلی است اما بدون انجام هرگونه مصاحبه و در سکوت کامل خبری، مطالبات بازیکنان مربوط به فصل قبل را تسویه کرد تا یک اتفاق تاریخی را ثبت کند. در ادوار لیگ برتر، هرگز سابقه نداشته به فاصله تنها دو ماه از لیگ قبلی، یک مدیرعامل بتواند تمام مطالبات بازیکنان اعم از باقی مانده از اصل قرارداد، پاداش و آپشن ها را تسویه کند اما این اتفاق توسط سمیعی رقم خورد.

نکته بعدی، آرامشی است که بر باشگاه حکمفرما شده است. در زمان مدیریت ایرج عرب، محمدحسن انصاری فرد و مهدی رسول پناه، باشگاه پرسپولیس به خانه آشوب و بلوا تبدیل شده بود اما در یک ماه گذشته، پرسپولیس آرامش خاصی را تجربه می کند و رابطه بازیکنان، مربیان و مدیران باشگاه در بالاترین سطح خود قرار گرفته است.

این اتفاقات می تواند به پیشرفت پرسپولیس از لحاظ روحی و فنی قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا کمک کند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 870

به "دو اتفاق جدید و مهم در باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو اتفاق جدید و مهم در باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید