فعال سازی سوخت گیری آفلاین در پمپ بنزین ها، عرضه بنزین آزاد در 15 صندلی تهران فعال شد

به گزارش بازی های اندروید، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: در حال حاضر 15 صندلی سوخت در تهران برای ارائه بنزین با نرخ آزاد فعال شده است که در مابقی شهر ها نیز این پمپ بنزین ها در حال فعال شدن و عرضه سوخت فعلا با نرخ آزاد است.

فعال سازی سوخت گیری آفلاین در پمپ بنزین ها، عرضه بنزین آزاد در 15 صندلی تهران فعال شد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، جلیل سالاری با اشاره به مشکل عرضه سوخت در صندلی ها بیان نمود: این مشکل در کل کشور فراگیر است و محدود به شهر تهران نیست.

وی ادامه داد: مشکل فنی بدین صورت ایجاد شد که تحت تاثیر مشکل نرم افزاری در کامپیوتر های داخل صندلی ارتباط آن ها با ترمینال ارتباطی که کارت سوخت در آن کشیده میگردد قطع شد، سپس ارتباط مودم های هر صندلی نیز با مودم مرکزی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی قطع می گردد.

سالاری ادامه داد: در حال حاضر با پیگیری های ما، مشکل نرم افزاری کامپیوتر ها حل شد است و کامپیوتر های صندلی های سوخت به ترمینال وصل شده اند، حال داریم موضوع اتصال مودم های صندلی با مودم مرکزی را حل می کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش گفت: تیم فنی و پشتیبانی پالایش و پخش به صندلی ها مراجعه می نمایند تا راستا سوخت گیری آفلاین را به صورت دستی فراهم نمایند. بدین صورت دیگر نیازی به کارت سوخت برای سوخت گیری نیست و بنزین با نرخ آزاد در صندلی ها عرضه می گردد.

وی ادامه داد: در حال حاضر 15 صندلی سوخت در تهران برای ارائه بنزین با نرخ آزاد فعال شده اند که در مابقی شهر ها نیز این رقم در همین حدود است، مثلا در اردبیل 14 صندلی فعال شده است.

سالاری گفت: با توجه به اینکه فعال شدن صندلی نیازمند حضور و مراجعه تیم فنی وزارت نفت است، امکان عرضه بنزین با نرخ آزاد در همه صندلی های سراسر کشور تا چند ساعت طول خواهد کشید و به زودی این امکان برای همه صندلی ها فراهم می گردد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش گفت: به موازات مشکل ارتباط مودم صندلی ها با مودم مرکزی نیز در حال برطرف است و فعلا یک تست پیروز برای اتصال داشته ایم، به طور کلی از سه مرحله اتصال صندلی ها به سیستم دو مرحله به طور کامل اجرا شده است و در صورت پیروزیت مرحله سوم صندلی ها همچون روال سابق فعالیت می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 آذر 1400 بروزرسانی: 1 آذر 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1389

به "فعال سازی سوخت گیری آفلاین در پمپ بنزین ها، عرضه بنزین آزاد در 15 صندلی تهران فعال شد" امتیاز دهید

1 کاربر به "فعال سازی سوخت گیری آفلاین در پمپ بنزین ها، عرضه بنزین آزاد در 15 صندلی تهران فعال شد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعال سازی سوخت گیری آفلاین در پمپ بنزین ها، عرضه بنزین آزاد در 15 صندلی تهران فعال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید