واکنش به حضور رحمتی در فهرست تیم ملی و پاسخ کی روش به کاپلو

به گزارش بازی های اندروید، مهدی محمدنبی که یکی از حاضران در مراسم برگزاری قرعه کشی رقابت های جام جهانی بود با بیان اینکه هنگام تعیین شدن قرعه ایران واکنش های متفاوتی را در سالن دیدیم در این مورد گفت: به هر حال این سومین بار بعد از انقلاب است که تیم ملی به جام جهانی صعود می نماید. به همین خاطر واکنش های زیادی در خصوص صعود تیم ملی وجود داشت که به هنگام برگزاری مراسم قرعه کشی شاهد بعضی از این واکنش ها بودیم.

واکنش به حضور رحمتی در فهرست تیم ملی و پاسخ کی روش به کاپلو

دبیرکل فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه کارلوس کی روش جزو 10 مربی برتر جهانست گفت: زمانی که مراسم قرعه کشی برگزار می شد خیلی از چهره های مطرح و صاحب نام فوتبال جهان به سمت کی روش امدند و با دقایقی با او تبادل نظر کردند.

وی به تبادل نظری کاپلو و کی روش اشاره نمود و گفت: کاپلو که سرمربی تیم ملی روسیه است در تبادل نظریی که با کی روش داشت به وی پیشنهاد داد که با تیم ملی ایران اسفندماه ملاقاتی تدارکاتی در یکی از شهرهای روسیه برگزار نمایند که کی روش به این پیشنهاد پاسخ منفی داد و همه چیز را به بعد از قرعه کشی موکول کرد.

مهدی محمدنبی در خصوص ملاقاتهای تیم ملی فوتبال ایران گفت: اولویت آقای کی روش این است که با تیم هایی از آفریقا بازی کنیم. البته تیم های اروپای شرقی هم مد نظر ما قرار گرفته است اما خیلی به برگزاری ملاقات با تیم هایی که در جام جهانی هستند تمایل نداریم چرا که کی روش اعتقاد دارد ممکن است در مراحل بعدی با آنها روبرو شویم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص اتفاقی که برای صفحه اجتماعی مسی رخ داد و بعضی کاربران ایرانی در این صفحه رفتار ناشایستی داشتند گفت: زبان فوتبال مرز ندارد و بازیکنان بزرگ متعلق به کشور خاصی نیستند. شاید کسانی که این کار را نموده اند مسی را دوست داشته اند.

مهدی محمدنبی که در برنامه ورزش و مردم حضور پیدا نموده بود با اشاره به اینکه این فدراسیون هیچ آزانس رسمی مسافرتی برای سفر به جام جهانی ندارد از طرفداران و علاقمندان به فوتبال خواست که مراقب این آزانس ها باشند و بی جهت با کسی قرارداد نبندند.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که گفته می گردد کی روش فهرست 50 نفره تیم ملی را در اختیار فدراسیون قرار داده که نام رحمتی هم در آن قراردارد گفت: آقای کی روش قرار است روز آدینه وارد ایران گردد تا در نشستی که روز شنبه داریم در خصوص برنامه های تیم ملی تبادل نظر کنیم. ایشان تا به امروز هیچ فهرستی را در اختیار فدراسیون فوتبال قرار نداده است.

وی بر نظر کی روش مبنی بر تعامل با باشگاه ها تاکید نمود و گفت: بعید می دانم که می روش بخواهد واردمسائلی گردد که رابطه بین او و باشگاه ها را خراب کند. او تنها تاکید دارد که برای موفقیت تیم ملی همه باید به او یاری نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 277

به "واکنش به حضور رحمتی در فهرست تیم ملی و پاسخ کی روش به کاپلو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش به حضور رحمتی در فهرست تیم ملی و پاسخ کی روش به کاپلو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید