پنجره نقل و انتقالاتی استقلال هم در آستانه باز شدن خبرنگاران

به گزارش بازی های اندروید، پنجره های نقل و انتقالاتی پرسپولیس در حالی که هنوز پول شاکیان خود را نداده باز شد.

پنجره نقل و انتقالاتی استقلال هم در آستانه باز شدن خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پنجره های پرسپولیس در حالی باز شد که این باشگاه سه ماه مهلت گرفت تا رضایت شاکیان داخلی خود را جلب کند. در واقع آنها تا امروز پولی به شاکیان نداده اند اما از سازمان لیگ و کمیته معین شرایط مهلت دریافتد تا این کار را انجام بدهند. این مسئله اعتراضات زیادی را در پی داشته است و باید گفت حالا دیگر فدراسیونی ها نمی توانند کاری را که برای پرسپولیس کردند، برای دیگران ننمایند.

به همین دلیل شنیدیم به زودی پنجره های نقل و انتقالاتی استقلال هم با مهلت دریافت از سازمان لیگ باز خواهد شد. در واقع استقلال هم می تواند مثل پرسپولیس سه ماه از سازمان لیگ و کمیته معین شرایط مهلت بگیرد و به هر نحو ممکن رضایت شاکیان داخلی خود را جلب کند و یا پول آنها را بدهد. البته استقلال باید قبل از آن 140 هزار دلار هم بودروف بلغاری که توسط فرهاد مجیدی جذب شده بود ،پرداخت کند و پس از آن به فکر جلب رضایت شاکیان داخلی باشد .

معمولاً در موارد اینچنینی باشگاه ها درصدی از پول شاکیان خود را می دهند و به نوعی رضایت آنها را جلب می نمایند. مثلادر یک مورد خاص یکی از باشگاه های لیگ رجحان فقط 300 میلیون تومان ازطلب 800 میلیونی یکی از بازیکنانش را داد و رضایت او را گرفت البته از تعداد دقیق شاکیان داخلی استقلال و پرسپولیس هیچ اطلاع کاملی در دست نیست.

در خبرها آمده بود که پرسپولیس حدود 30 میلیارد تومان به طلبکاران داخلی خود بدهکار است که البته یکی از نزدیکان این باشگاه چنین عددی را تایید نکرد. در استقلال که اصلاً تعداد شاکیان هم معین نیست فقط یکی از مسئولان این باشگاه گفت :ما سعی می کنیم به مرور زمان و با اولویت بندی پول تمام طلبکاران را بدهیم. البته همانطور که می دانید همه این پرونده های اقتصادی مربوط به دوران گذشته است و به چند ماه اخیر ربطی ندارد. نکته اینجاست که حالا دیگر هیچ تیمی قصه پنجره های بسته خود را نمی خورد کاری که سازمان لیگ و کمیته معین شرایط درست یا غلط با پرسپولیس کردند، فتح بابی می گردد برای اینکه به سایر تیم ها هم مهلت بدهند و حالا طلبکاران باید دنبال پول خود بدوند. اگر آنها دیروز در مستطیل سبز برای تیم های لیگ رجحان می دویدند، حالا باید در راهروهای باشگاه و راهروهای فدراسیون فوتبال دنبال پول خود بدوند.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1045

به "پنجره نقل و انتقالاتی استقلال هم در آستانه باز شدن خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجره نقل و انتقالاتی استقلال هم در آستانه باز شدن خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید