11 میلیارد تومان ناقابل هزینه تقلید زاکانی از موزه آینده دوبی!

به گزارش بازی های اندروید، این اقدام شهرداری زاکانی که به تقلید از موزه آینده دوبی ساخته شده، با انتقاد فراوان همراه شد.

11 میلیارد تومان ناقابل هزینه تقلید زاکانی از موزه آینده دوبی!

شرق نوشت: صد نماد ماه اسماء الحسنی در تهران نصب شده است. نماد ها ابتدا کپی بودنشان مورد انتقاد قرار گرفت و بعد جانمایی آن ها در میان پیاده رو ها و حاشیه بزرگراه ها.

این نماد پنج متری در برخی منطقه ها بیشتر است و نشانی از آن ها در برخی از محله ها هم نیست. دور تا دور میدان هفت تیر را نماد ها پر کرده حتی یکی از آن ها در جای خالی مجسمه مدرس نشسته است.

کاربران فضای مجازی تشابه این نماد به ساختمان موزه آینده در دوبی را یادآوری می کردند و آن را کپی برداری ناشیانه ای از دوبی می دانند. بعد از این اقدام شهرداری زاکانی نقدها زیادی هم به نداشتن طرح ها و ایده های نو از سوی شهرداری تهران مطرح شد.

گروهی از کاربران هم نوشتند که مسئولان حتی نمی توانند هنرمندان را قانع کنند که آثار مناسبی برای چنین مناسبت هایی بسازند. یک فعال توییتری هم کنایه زده بود: چرا آب رفته؟! کل شهر شده از این کپی از موزه آینده دوبی، چرا؟ چون یک هنرمند میانه هم ندارند.

براساس قراردادی که در سامانه شفافیت شهرداری تهران قرار گرفته، تهیه و نصب این نماد ها بیش از 11 میلیارد تومان هزینه داشته است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 31 فروردین 1402 بروزرسانی: 31 فروردین 1402 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1753

به "11 میلیارد تومان ناقابل هزینه تقلید زاکانی از موزه آینده دوبی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "11 میلیارد تومان ناقابل هزینه تقلید زاکانی از موزه آینده دوبی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید