بورس همچنان در مدار نزولی ، افزایش قیمت نفت چه تاثیری در بورس دارد؟

به گزارش بازی های اندروید، به گزارش خبرنگاران، صف های فروش همچنان در بازار حاکم و بسیاری از نمادهای شاخص ساز با حجم بالایی از عرضه همراه هستند.

بورس همچنان در مدار نزولی ، افزایش قیمت نفت چه تاثیری در بورس دارد؟

شاخص هفته دوم اسفند را با یک فرایند نوسانی طی کرد اما سیر نزولی شاخص ادامه دار بود. با آغاز معاملات هفته سوم اسفند افزایش عرضه از سوی سهامداران ادامه دارد و شاخص بازار آغاز معاملات را با سیر نزولی آغاز کرد.

همانطور که کارسناسان بازار سرمایه معتقد بودند تزریق 9 هزار میلیارد پول از سوی صندوق ها تاثیری بر بازار ندارد، نزولی و فرایند افزایش عرضه در نمادهای شاخص ساز همچنان ادامه دارد.

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه درباره خبر کاهش تولید نفت عربستان اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در بازار حاکم است، این اخبار تاثیری در بازار ندارد. همانگونه که در شش ماهه اول سال اخبار منفی بر سیر صعودی بازار تاثیری نداشت، در شرایط امروز بازار اخبار مثبت نظیر افزایش قیمت نفت که نزدیک به 70 دلار شده است، کاهش تولید نفت عربستان برای متعادل کردن قیمت نفت، الزام تزریق پول از سوی صندوق ها و اخباری ازاین دست به نوعی سوخت می شوند و تاثیری بر بازار نمی گذارند.

این کارشناس ادامه داد: بازار ما متاثر از نوسان قیمت دلار است و اخباری که باعث کاهش یا افزایش نرخ دلار شود می تواند تاثیر زیادی در فرایند معاملات داشته باشد.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس خبرنگاران دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: droidgamers.ir شناسه مطلب: 1035

به "بورس همچنان در مدار نزولی ، افزایش قیمت نفت چه تاثیری در بورس دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس همچنان در مدار نزولی ، افزایش قیمت نفت چه تاثیری در بورس دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید