اخبار صنعت

مرحله دوم فروش فوق العاده ایران خودرو در راه است

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از اجرای مرحله دوم فروش فوق العاده محصولات این خودروساز در آینده نزدیک اطلاع داد.

31 شهریور 1399

آذری: داور با بازیکنان ما مثل برده رفتار می کرد

مدیرعامل فولاد خوزستان معتقد است اعتراضات نیمکت نساجی داور مسابقه را تحت تأثیر قرار داده و این داور با بازیکنان فولاد مثل برده رفتار نموده است.

30 شهریور 1399

تفاهم نامه همکاری مشترک صندوق توسعه با باشگاه بازآفرینی شهری یونسکو

در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز بیانیه گام دوم انقلاب و با هدف ایجاد همکاری های مشترک، صندوق توسعه با باشگاه بازآفرینی شهری کمیسیون ملی یونسکو تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

26 شهریور 1399

فراوری خودرو های هیدروژنی در اروپا

هرچند خودرو های هیدروژنی نسبت به خودرو های برقی مزایای بیشتری دارند، اما مشکل فعلی این است که این خودرو ها به لحاظ هزینه هنوز به صرفه نیستند.

22 شهریور 1399

سانا: آمریکا 35 تانکر حامل سوخت را به عراق قاچاق کرد

خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که اشغالگران آمریکایی 35 تانکر حامل نفت این کشور را به عراق قاچاق کردند.

19 شهریور 1399

رویای بازگشت بهترین زوج تهاجمی لیگ

پس از بیش از 5 ماه، زوج شیخ دیاباته و قایدی می توانند در نوک خط حمله استقلال در کنار هم قرار بگیرند.

18 شهریور 1399

احتمال اخراج 36 هزار کارمند در هواپیمایی یونایتد آمریکا

دولت آمریکا بارها وعده داده بود که شرایط اقتصادی کرونا زده این کشور تا نیمه تابستان بهبود خواهد یافت اما شرکت بزرگ هواپیمایی یونایتد آمریکا از خسارت هنگفت این شرکت و احتمال اخراج نیمی از کارکنانش خبر داده است.

16 شهریور 1399

پامپئو وزارت خارجه را بی آبرو نموده است

دیدن بی حرمتی به نشان وزارت خارجه آمریکا، هولناک است. مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا هیچ وجدانی ندارد، بنابراین گمان نمی کنم به نظر او تسویه حساب با جان بولتون، مشاور اسبق امنیت ملی، تحت نشان وزارت خارجه آمریکا کار اشتباهی بوده باشد؛ یک بی حرمتی...

15 شهریور 1399

انتشار مواد رادیواکتیو در شمال اروپا و احتمالات آژانس انرژی اتمی

آژانس بین المللی انرژی اتمی بیان کرد که میزان افزایش یافته رادیواکتیو شناسایی شده در شمال اروپا، احتمالا مربوط به یک راکتور هسته ای فعال است.

14 شهریور 1399

ردیابی ویروس ها و سالم سازی پایه و ارقام مختلف زردآلو

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی، رضا ضرغامی عضو هیئت علمی این پژوهشگاه و مجری پروژه ردیابی ویروس ها و سالم سازی پایه و ارقام زردآلو درباره اهمیت این طرح گفت: طبق آخرین آمار فائو، ایران با تولید سالانه 240 هزار تن زردآلو، پنجمین...

11 شهریور 1399

معرفی دلیل افزایش امروز قیمت نفت در بازار جهانی

خبرنگاران: به دلیل بهبود تقاضا در بازار نفت، قیت های نفت در معاملات صبح روز آدینه افزایش یافت.

10 شهریور 1399

راه اندازی سامانه یکپارچه آموزش مجازی گردشگری

مدیرکل دفتر آموزش وزارت میراث فرهنگی گفت: با راه اندازی سامانه یکپارچه آموزش مجازی گردشگری امکان برگزاری همه دوره های کوتاه مدت و تخصصی گردشگری برای هموطنان سراسر کشور فراهم شد.

10 شهریور 1399

خبرنگاران گلستانی ها برای قطع نشدن برق باید 100 مگاوات صرفه جویی نمایند

گرگان - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت که شهروندان این استان تابستان سال جاری برای جلوگیری از خاموشی ناشی از افزایش مصرف باید 100 مگاوات صرفه جویی نمایند.

9 شهریور 1399

خبرنگاران احتمال بازگشایی تالارهای پذیرایی از هفته آینده

تهران- خبرنگاران- سرپرست مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صنعت خاطرنشان کرد: وزیر کشور پیشنهاد شروع بازگشایی تالارهای پذیرایی در مناطق سفید را بیان کرد که این تصمیم هفته آینده در ستاد ملی مبارزه با کرونا آنالیز و نتیجه آن اعلام می گردد.

28 مرداد 1399

آخرین اخبار از قرعه کشی خودروهای پیش فروش ، چقدر رانت برای خودرو توزیع شد؟

به گزارش خبرنگاران، در روزهای ابتدای هفته جاری قرعه کشی 25 هزار خودرو از دو خودروساز بزرگ کشور انجام شد که از آن به عنوان یک رانت نام برده می شود که با این کار دولت این رقم را به عنوان تخفیف به بخش کوچکی از مشتریان که فقط خوش شانس بوده اند، تقدیم کرده است.

24 مرداد 1399

امکان سنجی تولید ماسک کاملا زیست تخریب پذیر از پلیمر طبیعی گلوتن

در پژوهش بین المللی عضو هیئت علمی گروه مواد و پلیمر دانشگاه حکیم سبزواری با پژوهشگران دانشگاه ملی سنگاپور، دانشگاه صنعتی لولئو سوئد و دانشگاه علوم و فناوری نانجینگ چین تولید ماسک کاملا زیست تخریب پذیر از پلیمر طبیعی گلوتن امکان سنجی شد.

23 مرداد 1399

خبرنگاران فرماندار: اصناف مزاحم باید از شهرستان ری خارج گردد

شهرری - خبرنگاران - فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اینکه بسیاری از اصناف مزاحم شهر تهران در گذشته بدون هیچگونه هماهنگی با اصناف این شهرستان در این مکان استقرار یافته است، گفت: صنوف مزاحم باید ساماندهی و در صورت لزوم از ری خارج گردد.

19 مرداد 1399

واکنش ترکیه و لیبی به توافقنامه دریایی مصر و یونان و پاسخ قاهره

وزیر خارجه مصر روز پنجشنبه از انعقاد توافقنامه ترسیم مرزهای دریایی با یونان اطلاع داد که اعلام آن واکنش ترکیه و لیبی را به همراه داشت.

18 مرداد 1399

استاد دانشگاه آمریکایی: دنیا برای مقابله با تبعیض های آمریکا نیازمند همبستگی است

استاد دانشگاه هیوستون آمریکا امروز در وبیناری که در مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاه ها در تهران برگزار گردید خواهان همبستگی بین المللی بیشتر برای مقابله با تبعیض های آمریکا علیه سیاه پوستان شد.

16 مرداد 1399

چگونه می توان روغن زیتون با کیفیت را تشخیص داد؟

مجری طرح زیتون وزارت جهاد کشاورزی گفت: روغن زیتون خوب باید بوی چمن تازه زده شده و یا بوی میوه بدهد. همچنین بایستی هنگام چشیدن آن در انتهای زبان احساس تلخی و تندی داشته باشید.

13 مرداد 1399
تعداد: (92)