اخبار صنعت

لیگ برتر کاراته، تیم های صعود کننده چهار گروه اول مشخص شدند

با برگزاری اولین روز از مسابقات کاراته، چهار تیم صعود کننده گروه های یک تا چهار مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان معرفی شدند.

2 اردیبهشت 1400

خبرنگاران عرضه سیب و پرتقال شب عید از فردا در تهران شروع می گردد

تهران- خبرنگاران- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: توزیع پرتقال و سیب ایام پایانی سال و نوروز 1400 از فردا /25 اسفند/ در تهران شروع می گردد.

26 فروردین 1400

هدفی که هر روز برای فولاد بزرگتر می شود

تیم فولاد خوزستان در سال 99 روزهای خوب و با هدفی را پشت سرگذاشت.

22 فروردین 1400

حیرت بوم گردی ها از مقررات عید

یک سال تعطیلی، بسته شدن درهای اقامتگاه، تعدیل کارکنان و پرداخت اقساط وام های دریافتی تنها بخشی از داستان اقامتگاه های بوم گردی در یک سال شیوع کروناست. آنها با انواع و اقسام مسائل اقتصادی دست به گریبان اند و برخی حتی به فکر فروش اقامتگاه و تغییر شغل...

19 فروردین 1400

3 عاملی که باعث شد نظام مالیاتی به فقر منجر نشود خبرنگاران

محمد صفایی دلویی رئیس کمیته مالیات کمیسیون مالی مجلس گفت: سه عامل عوام زدگی، تمرکززدایی و اقتصاد نفتی باعث شد که نظام مالیاتی به کاهش نابرابری و فقر منجر نشود.

8 فروردین 1400

بورس همچنان در مدار نزولی ، افزایش قیمت نفت چه تاثیری در بورس دارد؟

به گزارش خبرنگاران، صف های فروش همچنان در بازار حاکم و بسیاری از نمادهای شاخص ساز با حجم بالایی از عرضه همراه هستند.

6 فروردین 1400

فاز مطالعاتی 6G کلید خورد

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه تا 10 سال دیگر به فناوری خودروی خودران دست می یابیم، از آغاز فاز مطالعاتی اولیه فناوری نسل ششم ارتباطات (6G) خبر داد.

3 فروردین 1400

جزئیات مشخص سبد معیشتی کارگران با رقم 7 میلیون تومان

کم کم به روز های پایانی سال نزدیک می شویم و یکی از موضوعاتی که همه ساله در این روز ها مورد آنالیز قرار می گیرد، مشخص سبد معیشت کارگران به عنوان اولین قدم برای مشخص حداقل دستمزدهاست، در این میان در جلسه ای که روز دوشنبه چهارم اسفند ماه از سوی کمیته دستمزد...

1 فروردین 1400

بهره برداری از 4 طرح صنعتی و معدنی با دستور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهور

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: 4 طرح صنعتی و معدنی در استان های هرمزگان، کرمان و مازندران فردا پنجشنبه با دستور ویدیوکنفرانسی رئیس جمهور و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح می گردد.

29 اسفند 1399

آنالیز تاثیر همه گیری کووید19 بر مولفه های جمعیتی در دنیا و ایران

خبرنگاران - با ایجاد صنعت هواپیمایی، حجم تحرکات جمعیتی، امروزه نسبت به یک قرن پیش- اعم از سفر یا مهاجرت در داخل و خارج از کشورها- بسیار گسترده تر شده است. این امرباعث شده که ویروس کرونا به وسیله جابجایی سریع و گسترده افراد ناقل با سرعت و سهولت بیشتری در...

26 اسفند 1399

خبرنگاران افتتاح خط فراوری کامپیوتر خودرو با حضور وزیر صنعت

تهران- خبرنگاران- خط فراوری کامپیوتر خودرو (ECU) در مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در یک شرکت دانش بنیان افتتاح شد.

25 اسفند 1399

فراوری 3 خودرو با 5 ستاره کامل کیفی در دی ماه

تهران (پانا) - بر اساس آخرین گزارش ارزیابی کیفی اجرا شده در دیماه سال جاری نیز همانند ماه قبل آن(آذرماه) 3 خودرو شامل دو خودروی سبک و یک خودروی سنگین پیروز به کسب 5 ستاره کامل کیفی شدند.

25 اسفند 1399

روحانی: امیدواریم در 6 ماه نخست 1400 از کرونا عبور کنیم

رئیس جمهور گفت: ان شاءالله در شش ماهه اول سال آینده از کرونا عبور کنیم و در شش ماهه دوم دانش آموزان و مردم بتوانند با نشاط بیشتری زندگی کنند.

16 اسفند 1399

دانشجویان متقاضی خوابگاه در پردیس کشاورزی تهران تا 15 بهمن برای ثبت نام فرصت دارند

معاونت دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی تهران در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد که دانشجویان متقاضی خوابگاه باید تا 15 بهمن فرم ثبت نام را به اداره امور خوابگاه ها تحویل دهند.

16 اسفند 1399

طرز تهیه برشتوک ساده و شکلاتی در منزل

برشتوک یک شیرینی ساده و خوشمزه است که به راحتی تهیه می گردد. به همین دلیل در این مطلب طرز تهیه دو نوع از این شیرینی معرفی خواهد شد.

15 اسفند 1399

بومی سازی سامانه ها را با جدیت دنبال می کنیم

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: ما اعتقاد به بومی سازی سامانه ها داریم و با جدیت این جهت را دنبال می کنیم.

14 اسفند 1399

در حال حاضر تعداد 23 کشتی و 10 کانتینر یخچال دار در بندر امیر آباد فعال هستند

خبرگزاری خبرنگاران- احمد حسین زادگان که روز گذشته درجلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان بر ضرورت تقویت حمل و نقل دریایی مازندران تاکید نمود، امروز صبح در این راستا با رییس هیات مدیره هلدینگ ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و مدیرعامل شرکت کشتیرانی...

10 اسفند 1399

پوتین رویاروی پارازیت معترضان

برای ولادیمیر پوتین، مرد قدرتمند کرملین که در طول دو دهه روسیه را از جایگاه یک کشور دچار فروپاشی شده، به کشوری تبدیل کرده که یک تنه با امریکا و اروپا مچ می اندازد و میانجی و بازیگر اول شماری از مهم ترین مناقشات و بحران های جهانی است، الکسی ناوالنی، بزرگترین...

9 اسفند 1399

انحراف هزینه سبد معیشت کارگران ممنوع!

به گزارش خبرنگاران، ناصر چمنی با تاکید بر محاسبه تورم اقلام مصرفی سبد معیشت کارگران اظهار کرد: از سال 1392 اقلام سبد معیشت خانوارهای کارگری را مشخص کردیم و بر اساس همان اقلام طی سالهای گذشته هزینه سبد معیشت کارگران مشخص می شد. سال گذشته رقم هزینه سبد معیشت...

8 اسفند 1399

سیاه چاله ای که ستاره چرخنده را می بلعد

ما فکر می کنیم یک سیاه چاله بسیار بزرگ در مرکز این کهکشان، زمانی که یک ستاره بزرگ در حال چرخش را می بلعد، این انفجار ها و فوران ها را ایجاد می نماید.

6 اسفند 1399
تعداد: (162)